Pomagam osobom, które zmagają się z lękiem, stresem i trudnościami życiowymi, odzyskać poczucie równowagi i wpływu na swoje życie.
Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT) – podejściu o potwierdzonej skuteczności.
Wspieram osoby dorosłe doświadczające m.in.:
– lęku i napięcia (GAD)
– zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych (OCD)
– przewlekłego stresu
– kryzysów życiowych
Bliska jest mi również tematyka ADHD oraz spektrum autyzmu.
Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną, dbając o bezpieczną i wspierającą atmosferę pracy.
Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz 4-letnie szkolenie CBT rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
Swoją pracę regularnie poddaję superwizji.


